Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

View unanswered posts
 

Forum

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

News

Ktu mund te postoni ose te merni info per naj sen new Rap shqip !
Moderator: Moderatorat
1010Sun Feb 08, 2009 1:45 pm
Max-Admin Etno Engjujt – Albumi i gjashte fillon
No new posts

Max a.k.a RapomaniaK Talk

Ktu mund te sharkoni kangt e mixtape's Max In Da Hit, Dhe tjera Hite Nga Max aka Rapomaniak
Moderator: Moderatorat
418Wed May 20, 2009 10:06 pm
cTrlz New Hit NiTi BronX ft. Max and Najke - Ktu jena
No new posts

Prezantohu

Prezanto veten !
Moderator: Moderatorat
112Sat Jan 17, 2009 3:58 am
Max-Admin Mir se Erdhet
No new posts

Biseda t'lira

ketu mund te bisedoni per gjithqka qka ju merr menja....nese keni naj ankes ose naj ide mund ti shprehni edhe ktu!
Moderator: Moderatorat
524Wed Jan 21, 2009 4:22 pm
Max-Admin Qysh ju dok Forumi !
No new posts

Muzikë

Muzika T'ndryshme
Moderator: Moderatorat
96155Tue Nov 13, 2012 5:31 pm
zeqa123 Boni rahmet
.No new posts

Info:Kerkesa Per Muzik

Ktu mund te tregoni cila muzik ju duhet Rap shqip !
Moderator: Moderatorat
11Tue Nov 13, 2012 5:31 pm
zeqa123 Boni rahmet
.No new posts

Muzikë Të'Antarve

Ktu mund te postoni Kangt ose Demot e juaja


Moderator: Moderatorat
13Tue Jan 13, 2009 6:09 pm
cTrlz Anoox Ft. Max - Gjith Qishtu
.No new posts

Muzikë Anglisht

Ktu mund ti postoni Muzika Anglisht ose Qfar do gjuhe


Moderator: Moderatorat
4569Fri Jan 16, 2009 8:32 pm
cTrlz Three Days Grace - Just Like You
No new posts

Video

Ktu mund ti postoni spote Rap ose ndonje Kang tjeter.
Link'a youtube lejohet !
Info : Per ta postuar videon pej Youtube perdorne qit menyr [youtube]linku videos[/youtube]


Moderator: Moderatorat
1114Tue Feb 10, 2009 4:24 pm
cTrlz 2pac Memory
No new posts

Intervist

Ktu mund te gjeni Intervista me Repera Shiptar !
Moderator: Moderatorat
34Sun Jan 25, 2009 7:42 pm
Max-Admin Ex King Invtervıst
No new posts

Texte

Ktu mund ti postoni textee juaj texte ndonje far kange dhe kerkesa per texte !
Moderator: Moderatorat
1114Sat Jan 17, 2009 5:47 pm
Max-Admin Unikkatil - Hajt Nalna
No new posts

Freestyle/Battle

Ktu mundeni me bo battle ose freestyle 1vs1 ose grup vs grup diss!
Fjalt banale nuk lejohet dhe Sharja Antarve!
Diss'at qi bohen menyr Kungja pa fjalt banalle


Moderator: Moderatorat
00
No new posts

Profesioni Juaj

Muzik                     Graffiti

              Ske8
Kallxo profesionin tond !
Per foto perdorne www.imageshack.us !
Moderator: Moderatorat
725Wed Jan 13, 2010 4:33 pm
cTrlz Fashion design
.No new posts

Sk8

Moderator: Moderatorat
00
.No new posts

Graffiti

Moderator: Moderatorat
11Sun Jan 25, 2009 3:47 pm
rejmond Graffiti xD
.No new posts

Muzik (Dj,Rap,Rock etj..)

Moderator: Moderatorat
12Wed Jan 14, 2009 1:30 pm
cTrlz Profesioni jem Rap
No new posts

Program

Ktu mund ti postoni Programe,Hacks,Anti-Virus etj..
Moderator: Moderatorat
47171Wed Jan 13, 2010 4:34 pm
cTrlz Top lojërat
.No new posts

Teknologji

ktu mund te postoni gjdo gje te re nga teknologjia...
Moderator: Moderatorat
845Wed Jan 13, 2010 4:34 pm
cTrlz Top lojërat
No new posts

Programe T'kerkuar

Ktu mund te kallxoni cila program ju nevoitet ne pc'n juaj
Moderator: Moderatorat
112Sat Jan 17, 2009 5:29 am
Max-Admin ppom vyn 1 vps
No new posts

Counter-Strike

Konterashat Knej !
Mund te Postoni Demot e juaja ose Programe qe jon te nevojshme Per Counter-Strike
Moderator: Moderatorat
30123Tue Sep 14, 2010 11:04 am
XsonhoraX Download Cs 1.6 Edhe Peach
.No new posts

Prezantimi Clana've

Ktu mund ti prezantoni Clan'at e juaja
Moderator: Moderatorat
311Mon Jan 12, 2009 10:36 pm
Max-Admin demolitiON team
No new posts

Hajgare

Ktu postoni vica,shtosa,fore, osee qka t'ju doket per me kesh !


Moderator: Moderatorat
510Wed Jan 13, 2010 4:29 pm
cTrlz Babi tka ardh ni imell
No new posts

Sport

Ktu folni per sportin Futboll,Basket,Tennis etj.. etjj..
Moderator: Moderatorat
15Wed Jan 13, 2010 4:28 pm
cTrlz Best Thing Of My Life
No new posts

Friendly Web's

Ktu Jan Friendly Web's


Moderator: Moderatorat
11Sun Feb 08, 2009 11:14 pm
Max-Admin dTh.(Dimal Thaqi)
Forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked