Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D

Go down 
AuthorMessage
infeernal
Members
Members


Number of posts : 13
Registration date : 2009-01-07

Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D Empty
PostSubject: Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D   Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D I_icon_minitimeFri Feb 27, 2009 1:40 am

sendspace.com pbmgz71. E downloadon
2. pasi e downloadon e hap
3. e ki nalt File e qel qata
4. open picture
5. e zgjedh qfar picture po don me ba
6. pasi e zgjedh picturen e ki nalt
7. Decal tani Make Decal
8. tani e prek add
9. C:\ Documents and Settings/All Users/Destkop edhe OK apet OK
10. e she n`destkop tu ka ru ni file qati file ja ndrron emrin e bon temdecal.wad
11. e prek te file me t`djathten proporties e plostson ata ku lexon read only
12. e mshon COPY ose CUT qati FILE(fajli) pastaj
13. hin My Computer/Local Disc C:/Program Files/Valve/cstrike edhe e qet qaty
14. Dhe hini ne maj server 100% ju funksionon me tmira Very Happy
Back to top Go down
View user profile
cTrlz
Members
Members
cTrlz

Male Number of posts : 69
Location : Prishtina
Registration date : 2009-01-10

Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D Empty
PostSubject: Re: Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D   Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D I_icon_minitimeWed Jan 13, 2010 4:27 pm

wee thanxx be per kit informat Very Happy
Back to top Go down
View user profile
 
Nè cs kur e prek T me qit foton tane :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: Counter-Strike-
Jump to: