Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!

Go down 
AuthorMessage
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:48 pm

Pak kohe pasi qe ka marr persiper udheheqjen e Enternet, Iliri 'psychox' Drea sjell risi te reja dhe shume te mira per ekipet te cilat deshirojne te ushtrojne ne Enternet

Para disa ditesh ne u njoftuam se ne, KSG,eshte bere bashkpunim me Enternet sa i perket organizimit te nje tournamenti si dhe Liges se pare profesionale per CS ne Kosove. Lajmi tjeter i mire vjen nga menaxheri i Enternet psychox i cili ka vendosur tu beje nje oferte te gjithe ekipeve qe deshirojne te ushtrojne ne Enternet.

Oferta dhe kushtet jane:

Te gjithe ekipet te cilat deshirojne te ushtrojne ne Enternet, qofshin ushtrimet me ekipe tjera te cilat do te paraqiten aty, online apo ndonje ushtrim tjeter, duhet te paraqiten ne numrin 049 208 888 ose ne email adresen enternet@kosovagamers.com.

Ekipet te cilat do te lajmerohen dhe do te zgjedhen te ushtrojne aty do te kene zbritje ne Versus dhoma si dhe ne tere Enternetin. Cmimi per te dyjat do te jete 50cent. Mirepo kjo vlen vetem kur vini sikur ekipe dmth 5 veta se bashku. Nese vini vetem 2 veta ose 3,4 nga ekipi e jo 5 veta kjo oferte nuk do te vleje dhe ju do te paguani cmimin e zakonshem prej 0.80/1 Euro.

Ekipet te cilat jane serioze dhe deshirojn te perparojn i keshilloj te shfrytezojne kete mundesi. Kushtet ne Enternet jane perfekt tashme edhe cmimi eshte sikurse ne te gjitha game qendrat tjera ne Kosove. Siq e thashe me heret mund te luani online ku do te keni ping maksimal prej 15-30 neper te gjitha serveret ne rajonin tone, ose mund te luani LAN kunder ndonje ekipe tjeter.

Ju duhet te kontaktoni ne numrin ose email adresen e cekur me larte dhe te per te gjitha infot tjera do te ju lajmerojne aty. Ju preferoj te kontaktoni permes telefonit pasi do te keni pergjigje me te shpejt se sa me email adres.

Ekipet te cilat paraqiten dhe jane te rregullta ne ushtrime mund te fitojne edhe perparesi/bonuse tjera edhe me te mira se kjo.


Suksese te gjitheve qe paraqiten.
Back to top Go down
View user profile
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Re: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:55 pm

hahaha : ).
sbesojj qe marrum pjess , se msimi ,ushtrime senne:S kjo tmerr koh shumm Sad
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Re: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:57 pm

po valla t'merr koh shum , veq kjo mahet veq t'shtuneve edhe
t'dilleve qata nuk na pengon n'msim as kurgjo kjo osht njo prej tmirave king
Back to top Go down
View user profile
TRAFUVM
Moderator
Moderator


Number of posts : 93
Registration date : 2009-01-07

Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Re: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitimeWed Jan 14, 2009 3:49 pm

Jo jo gjethqysh na me marr pjes merni edhe ju cubanteam Razz! nashta ju bjen me lu ne neve :$! queen
Back to top Go down
View user profile
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Re: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitimeFri Jan 16, 2009 1:19 am

t`shtunen ose tDillen i kom lojt fotboll :S.
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
Sponsored content
Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! Empty
PostSubject: Re: Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!   Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Krijimi i liges se par ne KS dhe turniri ne Enternet!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: Counter-Strike-
Jump to: