Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 “Skillz” punon per album te ri

Go down 
AuthorMessage
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

“Skillz” punon per album te ri Empty
PostSubject: “Skillz” punon per album te ri   “Skillz” punon per album te ri I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:11 pm

“Skillz” punon per album te ri

Rep grupi "Skillz", kah mesi i ketij viti, pritet ta editoje albumin e radhes, i cili do te jete sikur ai i pari rep. Perpos albumit te ri, "Skillz" do te realizoje edhe videoklip

Grupi "Skillz" eshte nder grupet me te mira rep qe ekzistojne ne mbare trojet shqiptare. Per dy anetaret e ketij grupi, Ledri Vula dhe Visar Shala, viti 2008 ka qene shume i suksesshem. Kane fituar disa cmime te rendesishme neper festivale dhe kane bere disa videoklipe, qe tregojne qarte per sukseset e tyre gjate vitit 2008. Po ashtu pritet qe edhe viti 2009 te jete vit i sukseseve per kete grup. Ata kane paralajmeruar se ne muajin qershor te ketij viti do ta editojne albumin e tyre te radhes, qe pritet te jete album me shume te papritura. Perpos albumit, ata do te editojne edhe videoklip. Rep grupi "Skillz" ne vitin 2008 ka realizuar nje kenge ne bashkepunim me Stine, kenge kjo e cila u prit shume mire dhe me te cilen kenge ata kane marre pjese ne festivalin "Kenga magjike 2008", si dhe ne festivalin "Top fest 2005", festivale kete qe konsiderohen shume te suksesshme ne Shqiperi.
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
 
“Skillz” punon per album te ri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Classic Album: The Brave - Battle Cries
» Fridays Cry-Love is a Fire
» Seventh Avenue Release Date
» Miss Angie - New Album
» Menahem Angels and Shadows

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: News-
Jump to: