Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 TBA Bojn Gati Albumin e Ri

Go down 
AuthorMessage
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

TBA Bojn Gati Albumin e Ri Empty
PostSubject: TBA Bojn Gati Albumin e Ri   TBA Bojn Gati Albumin e Ri I_icon_minitimeWed Jan 21, 2009 4:53 pm

Kemi marrë informata se albumi i ri nga TBA osht tu ba gati. Ky osht albumi i 3-të prej The Bloddy Alboz dhe ka me kan i ngjajshën n’strukturë si 2 albumet e mëparshme. Disa kang prej albumit janë “Nganjëherë” dhe “Kujdes”. Instrumentallat thuhet se i kan punu Unikkatili, VZ, Rameka dhe DMK.

N’tjetër temë flitet se Buja është tu pregaditë albumin e ri “Ma i fort se dje, ma i dobt se nesër”, i cili do ta ketë kangën “Rroke Boks”.

Qka mendoni për kët traq? Sa osht e vërtetë dhe a ka mu prit me t’madhe prej adhurusve? A ka me pas dissa?

Komentoni ma posht…
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
 
TBA Bojn Gati Albumin e Ri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: News-
Jump to: