Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?

Go down 
AuthorMessage
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:39 pm

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?
Shumë prodhues po tentojnë “të vrasin” pajisjen iPhone, mirëpo kjo punë definitivisht nuk po u shkon për dore. I fundit në radhën e tyre, dhe ndoshta i vetmi i cili ndoshta do të mund të kishte sukses është prodhuesi legjendar i pajisjeve PDA (personal digital assistant), kompania Palm.
Në fotografi po shihni pajisjen e emëruar Palm Pre, në telefon i mençur (smartphone) rrëshqitës të pajisur me ekran prej 3.1 inçësh të ndjeshëm në prekje (320 x 480), me tastierë të plotë, kamerë prej tri megapikselash, 8GB hapësirë të dhënave, mbështetje për MMS, konektorin prej 3.5 milimetrash për dëgjuese, Bluetooth, GPS, mbështetje për HSDPA, qasjen microUSB, sensorin i cili e ndal dritën e pajisjes kur ta mbështetni për veshi dhe sensora tjerë të cilët rrisin ndriçimin e pajisjes së ekranit në kushtet e ndriçimit të dobët, mundësi multimediale dhe shumë shtojca tjera interesante.

Edhe një atu e Palm Pre është në Palm webOS, një platformë tërësisht të re e cila punën me këtë pajisje supozohet se e bën jashtëzakonisht të këndshme.

Pre do të duhej që në treg të paraqitet në verën e këtij viti me çmim tani për tani të panjohur, mirëpo disa burime të caktuara pohojnë se do duhej të sillej rreth 200 dollarë amerikanë.

Për të parë një demonstrim të shkurtër të kësaj pajisje, klikoni në videon e mëposhtme.
Back to top Go down
View user profile
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:40 pm

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? F.0110142036379_m
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:46 pm

Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:56 pm

shum naj sen.. edhe qysh po shihet 200 dollar sjon
shum per kto , e vlen affraid
Back to top Go down
View user profile
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:32 pm

a pe blejm najkee heue thenx per post bro. king
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:39 pm

spo di o vlla shum lir bree Evil or Very Mad kqyrim najsen mat fort I love you
hahahhaha... tash edhe albumi ohooohooo affraid

s'ka dert e marim nihere kto ma von kqyrim Cool
Back to top Go down
View user profile
Prog.
Moderator
Moderator


Male Number of posts : 12
Age : 26
Registration date : 2009-01-08

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 12:32 am

gjitqka po ka vallahi:p
Back to top Go down
View user profile
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeTue Jan 13, 2009 5:51 am

valla prog veq a ki paree se qka dush gjen dit sodit Razz king
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
cTrlz
Members
Members
cTrlz

Male Number of posts : 69
Location : Prishtina
Registration date : 2009-01-10

Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitimeWed Jan 14, 2009 8:39 pm

shum sene tforta nbot po ka qa sgjen veq MONY MONY
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? Empty
PostSubject: Re: Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?   Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Palm Pre – më në fund “vrasësi” i iPhone?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: Program :: Teknologji-
Jump to: