Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Asus paraqet tastierën Eee

Go down 
AuthorMessage
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:15 pm

Asus paraqet tastierën Eee
Asus në panairin e elektronikës shpenzuese CES 2009 ka paraqitur tastierën Eee me komponente të integruara kompjuterike dhe ekran LCD. Kompania e përshkruan tastierën Eee si një kompjuter të plotë të dizajnuar për përdorim në lidhje me një pajisje tjetër.
Në paketën e rëndë diç më pak se 1 kilogram kemi tastierën e plotë të madhësisë standarde, ekran të plotë LCD prej 5 inçësh i ndjeshëm në prekje si dhe kompjuter të plotë me procesor 1.6 GHz Atom nga kompania Intel, një gigabajt të memories DDR2 dhe diskun SSD me kapacitet prej 16 apo 32 GB.

Asus paraqet tastierën Eee Asus1nr2.th

Tastierën është e mundshme ta lidhni në forma të ndryshme duke marrë parasysh se ka të integruar Wi-Fi, Bluetooth, USB, VGA e madje edhe dalje HDMI.
Back to top Go down
View user profile
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Re: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:39 pm

e sa per qmim hala si dihet Smile.
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Re: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:12 pm

largg o kosova pej ktynve Razz thenx per post king
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Re: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:55 pm

afer prej tyne , po mi pas duhet koh shumm : ).
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Re: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:59 pm

valla kush ka tqef mun me pas kto po shiptart sjon
t'interesum per kurgjo hiq affraid
kur tki qef mun me bo njo , veq garant thuni sja vlen ( shiptar bre )!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Asus paraqet tastierën Eee Empty
PostSubject: Re: Asus paraqet tastierën Eee   Asus paraqet tastierën Eee I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Asus paraqet tastierën Eee
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: Program :: Teknologji-
Jump to: