Offical Forum Thisizmax
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane

Go down 
AuthorMessage
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 4:47 pm

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Argonitfs9.th


Lenovo Group ka prodhuar laptopin e parë i cili përkrahë dy ekrane. Modeli ThinkPad W700ds ka dy ekrane LCD - primar 17 inch dhe ai sekondar 10.6 inch. Ky laptop ka procesor quda core Intel Core 2 procesorë në kombinim me nVidia Quadro procesorë grafik mobil. Ky laptop mund të përkrahë maksimalisht 8GB DDR3 memori si dhe HD/SSD hard disk me kapacitet prej 960 GB.
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: Re: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 5:01 pm

thenks per post argonit shum trip sen cheers
Back to top Go down
View user profile
Max-Admin
Admin
Admin
Max-Admin

Male Number of posts : 192
Age : 25
Location : Prishtine
Job/hobbies : Rap
Humor : Basket
Registration date : 2009-01-07

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: Re: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:13 pm

njonin ekran lun cs Razz dytin hin n'erotik Razz shum najss thenx per post vlla king
Back to top Go down
View user profile http://thisizmax.forumotion.com
ARGONIT
Moderator
Moderator
ARGONIT

Male Number of posts : 128
Location : de_dust2
Job/hobbies : footboll/sex
Humor : counter-strike / lips kissing :)
Registration date : 2009-01-08

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: Re: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:52 pm

hahaa shqiptart me 2 hin nCS edhe njonin e lojn spektator me lu kamera Smile
po ste kan pa at fileemm se skan rape me blee ihuu Razz
Back to top Go down
View user profile http://cubanteam.110mb.com
najke
Admin
Admin
najke

Male Number of posts : 66
Age : 26
Registration date : 2009-01-07

ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: Re: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:54 pm

hahaahhahahaahhaa Laughing qashtu osht po varferia n'KS
e bon t'veten Shocked
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane Empty
PostSubject: Re: ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane   ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ThinkPad W700ds - laptop i parë me dy ekrane
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
thisizmax :: Forum :: Program :: Teknologji-
Jump to: